правила вступу у 2017 році

Вступ до ВНЗ у 2017

Вступна кампанія наступного року триватиме з 12 липня до 18:00 26 липня. А от реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків про повну загальну середню освіту триватиме з 29 червня до 18.00 25 липня. Подача документів буде проходити приблизно так само, як і у 2016 році: через електронну систему ЄДБО абітурієнт зможе подати 9 заяв на 4 спеціальності.

Визначення конкурсного балу при вступі

Конкурсний бал = (бали кожного сертифіката ЗНО + середній бал атестата + бал за конкурс творчих або фізичних здібностей) × на вагові коефіцієнти, сума яких дорівнює одиниці.

Коефіцієнти визначає кожен окремий виш у правилах вступу.

Згідно з умовами прийому, вагові коефіцієнти повинні становити:

  • для сертифікатів ЗНО – не менше 20 % (min 0,2);
  • для середнього бала атестата – не більше 10 % (max 0,1);
  • для результатів конкурсу розумових і фізичних здібностей – не більше 25 % (max 0,25);
  • за призове місце на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів чи III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – не більше 5 % (max 0,05);
  • за успішне закінчення підготовчих курсів вишу, обсяг навчальних годин яких становить не менше 150 аудиторних годин, а термін навчання – не менше трьох місяців, для вступу до цього вищого навчального закладу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності – не більше 5 % (max 0,05).